• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

ANNA MARIA PARADISE *** Pefkohori

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 46 евра

Положба: се наоѓа во Пефкохори
Сместување: хотелот располага со 28 соби кои се се опремени со: тоалет, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, чајна кујна, сеф и балкон
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: рецепција,ресторан, бар, тераса, паркинг
Плажа: на 150 м од песочна плажа
Спорт и забава:  надворешен базен, бесплатен WI-FI


EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
– 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
– 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
– 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
– 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море, tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.