• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Hotel Filip 4*

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price:

Цените се по ЛИЦЕ на ден

Хотел Филип – Охрид
соба сместување услуга

01.07 – 31.08.2020

појадок појадок / мин. 5 дена престој
Еднокреветна стандард 1 лице 41 € по лице 38 € по лице
Двокреветна стандард 2 лица 29 € по лице 27 € по лице
Трето лице во соба / 24 € по лице 22 € по лице
Студио за 2 лица 2 лица 37 € по лице 34 € по лице
Студио за 3 лица 3 лица 28 € по лице 26 € по лице
Студио за 4 лица 4 лица 24 € по лице 22 € по лице
Апартман за 2 лица 2 лица 42 € по лице 39 € по лице
Апартман за 3 лица 3 лица 32 € по лице 29 € по лице
Апартман за 4 лица 4 лица 26 € по лице 24 € по лице

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

-Деца од 03-8.99 год 50% попуст од цената по лице за помошно легло во двокреветна соба

Во цената Е вклучено:
Клима уред
Користење безжичен интернет
Паркинг
Користењето на базенот со лежалки и чадори
Фитнес сала
Туристичка такса


Во цената НЕ Е вклучено:

Доплата за оброк 8 € по лице
Превоз
Патничко осигурување