• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Hotel Park Lake 4*

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price:

Цените се по ЛИЦЕ на ден

Хотел Парк – Охрид
соба сместување услуга појадок
15.06-31.08.2020 буџет соба поглед назад поглед страничен поглед напред
Еднокреветна стандард 1 лице 42 45 € 47 € 50 €
Двокреветна станадард 2 лица 27 32 € 35 € 37 €
Трокреветна стандард 3 лица / 30 € 33 € 35 €
Четворокреветна стандард 4 лица / 28 € 30 € 32 €
доплата за полупансион 10 €
доплата за пол пансион 20 €

 

Хотел Парк – Охрид
соба сместување наем на соба без појадок
15.06-31.08.2020 поглед назад поглед страничен поглед напред
Еднокреветна стандард 1 лице 40 € 42 € 45 €
Двокреветна станадард 2 лица 27 € 30 € 32 €
Трокреветна стандард 3 лица 25 € 28 € 30 €
Четворокреветна стандард 4 лица 23 € 25 € 27 €
доплата за полупансион 10 €
доплата за пол пансион 20 €

 

ПАКЕТИ 
по лице со појадок во двокреветна соба буџет соба парк поглед страничен поглед поглед кон езеро
3 ноќевања 66 € 79 € 87 € 92 €
5 ноќевања 108 € 129 € 142 € 151 €
8 ноќевања 147 € 176 € 194 € 206 €

 

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

Семеен пакет – 2 возрасни со едно дете до 15год. се сметува БЕСПЛАТНО
30% ПОПУСТ за второ и трето дете од 07-18.год

Во цената Е вклучено:
Клима уред
Користење безжичен интернет
Паркинг
Туристичка такса


Во цената НЕ Е вклучено:

Доплата за полупансион : 10 € по лице
Доплата за пол пансион : 20 € по лице
Превоз
Патничко осигурување