• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Hotel Sileks 4*

  • Duration:
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price:

Цените се по ЛИЦЕ на ден

Хотел Силекс – Охрид
соба сместување услуга
појадок полупансион
Двокреветна стандард 2 лица 25 € по лице 30 € по лице
Трокреветна стандард 3 лица 25 € по лице 30 € по лице
Еднокреветна стандард 1 лице 36 € по лице 42 € по лице

Цените се во €, се плаќа во денари 1€=62денари

-За деца од 06-11.99 години 50% попуст
-0-5.99 години бесплатно

Во цената Е вклучено:
Клима уред
Користење безжичен интернет
Паркинг


Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување