• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

MENDI HOTEL ****

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 229 евра
Положбa: Каландра
Сместување: 172 соби (стандард, фамилијарни, студија, свити, џуниор свити). Собите се опремени со тоалет, балкон, мал фрижидер, телефон, фен, клима уред. Фамилијарните соби се со поглед на море, фрижидер и сателитска ТВ. Студијата се на приземје, влезот е од надворешна страна (градина) и во својот состав имаат и мала кујна.
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Содржини: ресторан, таверна, garden-bar, рецепција, лоби, мини маркет, продавница за сувенири, конференциска сала…
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен со лизгалка за деца, мини клуб за деца, водени спортови…

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020