• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

MIRAGGIO THERMAL RESORT & SPA ***** Paliouri

  • Duration: BB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 66 евра

Положба: се наоѓа во Паљури
Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен намештај. Одредени соби располагаат и со сопоствен базен. Сите содржат клима, ТВ, и балкон со поглед на море или поглед на градина
Услуга: BB (ноќевање со појадок) / HB (полупансион) / NEW ULTRA ALL UNCLUSIVE LUXURY од 2020 год.
Содржини: Хотелот располага со термални базени, специјални тушеви и хидро масажа, фитнес центар
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава:  спортови на вода и тениски терени.