• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

NAIAS BEACH HOTEL & APARTMENTS *** Hanioti

  • Duration: BB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 24 евра

Положба: се наоѓа во Ханиоти
Сместување: хотелот располага со 65 соби, опремени со: тоалет, балкон, клима уред, ТВ, телефон, фен, сеф и чајна кујна
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: рецепција, ресторан, snack бар, паркинг
Плажа: на сама плажа, има приватен дел на песочна плажа
Спорт и забава: два надворешни базени, караоке, детско игралиште


EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
– 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
– 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
– 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
– 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море, tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.