• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

PORTO SANI VILLAGE ***** Sani

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 826 евра

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун
Сместување: 113 соби во вили на марината. Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио, електронски сеф.
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: 2 ресторани, бар, мини маркет, библиотека, фризер, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг…
Плажа: песочна плажа со прекрасен бел песок
Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште, фудбалско игралиште…

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020