• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

POTIDEA PALACE **** Nea Potidea

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 349 евра

Локација: На Плажа, оддалечен 1 км од Неа Потидеа и 65 км од Солун
Капацитет: 180 соби (80 стандардни, 60 фамилијарни суите-а, 40 фамилијарни мезонети)
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, поол бар, снацк бар, диско, сауна, фитнес, анимација, билјард, ТВ сала, менувачница, перална, рент-а-кар, мини клуб за деца, паркинг
Опременост на собите: бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, мини-бар, сател.ТВ, радио.


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020