• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

SANI DUNES ***** Sani

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 729 евра

Локација: Хотелот е оддалечен 72 км. од аеродромот во Солун.
Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 146 соби, 50 suites and 56 spacious rooms, 40 Panorama Junior Suites и  Junior Suites Grand Balcony (бања, туш, кафемат, клима, бесплетен интернет).
Услуга: HB
Плажа: На самата плажа.
Хотелски содржини: спа центар, парна бања, тајландска масажа, фитнес центар, пинг понг, одбојка, фудбалски игралишта, музички прослави, бесплатен паркинг, базен, приватна плажа, бар.


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020