• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

TRESOR SOUSOURAS **** Hanioti

  • Duration: HB
  • Location:
  • Available Seat:
  • Price: 33 евра
Локација: Во Ханиоти, 100м од плажа..
Капацитет: 90 соби и 2 суита.
Услуга: полупансион (појадок и вечера).
Хотелски содржини: 25м. надворешен базен, базен за деца, ресторан, бар (поол бар, снацк бар), детско игралиште, кафетерија, сауна, паркинг…
Опременост на собите: бања, клима, сателитска ТВ, балкон, минибар, телефон.

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЛЕТО 2020


EARLY BOOKING ЗА ЛЕТО 2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
– 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
– 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
– 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
– 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette…