• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

Хотел “ILIRIA” 4* – Саранда

OLYMPION SUNSET ***** Fourka

Положба: се наоѓа во Фурка Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со клима утеди, ТВ, сите соби имаат балкон или двор и […]

Read More

PORTO SANI VILLAGE ***** Sani

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 113 соби во вили на марината. Собите се опремени со бања, балкон, клима […]

Read More

SANI ASTERIAS SUITES ***** Sani

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 48 свити, 50м2, луксузно опремени. Свитите се опремени со бања, балкон, клима уред, […]

Read More

SANI DUNES ***** Sani

Локација: Хотелот е оддалечен 72 км. од аеродромот во Солун. Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 146 соби, 50 suites and 56 spacious rooms, 40 Panorama […]

Read More

ALIA PALACE ***** Pefkohori

Локација: Над гратчето Пефкохори 500 м, меѓу прекрасна природа, 800 м од плажа Капацитет: 78 соби и 8 бунгалови со базен. Услуга: полупансион (појадок и […]

Read More

SIMANTRO BEACH **** Sani

Локација:  на 8 км од Неа Фокеа, 80 км од Солун Капацитет:  325 соби Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини: 2 отворени базени, затворен […]

Read More