• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

OLYMPION SUNSET ***** Fourka

OLYMPION SUNSET ***** Fourka

Положба: се наоѓа во Фурка Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со клима утеди, ТВ, сите соби имаат балкон или двор и […]

Read More

PORTO SANI VILLAGE ***** Sani

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 113 соби во вили на марината. Собите се опремени со бања, балкон, клима […]

Read More

SANI ASTERIAS SUITES ***** Sani

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун Сместување: 48 свити, 50м2, луксузно опремени. Свитите се опремени со бања, балкон, клима уред, […]

Read More

SANI DUNES ***** Sani

Локација: Хотелот е оддалечен 72 км. од аеродромот во Солун. Сместувачки капацитети: Хотелот располага со 146 соби, 50 suites and 56 spacious rooms, 40 Panorama […]

Read More

ALIA PALACE ***** Pefkohori

Локација: Над гратчето Пефкохори 500 м, меѓу прекрасна природа, 800 м од плажа Капацитет: 78 соби и 8 бунгалови со базен. Услуга: полупансион (појадок и […]

Read More

SIMANTRO BEACH **** Sani

Локација:  на 8 км од Неа Фокеа, 80 км од Солун Капацитет:  325 соби Услуга: полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини: 2 отворени базени, затворен […]

Read More

JENNY HOTEL ***

Локација: Грција / Халкидики / Касандра / Сивири Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, детски базен, бар покрај базен (pool bar), snack бар, бежичен интернет (wi-fi), […]

Read More

MENDI HOTEL ****

Положбa: Каландра Сместување: 172 соби (стандард, фамилијарни, студија, свити, џуниор свити). Собите се опремени со тоалет, балкон, мал фрижидер, телефон, фен, клима уред. Фамилијарните соби […]

Read More

PALLINI BEACH **** Kalithea

Положба: 2км од Калитеа Сместување: 345 двокреветни соби, 45 свити, 98 бунгалови. Собите се опремени од клима уред, ТВ, фрижидер, телефон, радио, сеф. Услуга: полупансион […]

Read More