• +38934325632
  • ta_olimpia2003@yahoo.com
  • @Олимпија-Струмица

AQUALINA 4*

AQUALINA 4*

 Вклучено во цена: –  Цена по лице за услуга избрана по табелата односно ноќевање со појадок (BB) или ноќевање со појадок и вечера (HB) – Користење […]

Read More

MAKPETROL STRUGA 4*

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата. Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Read More

BELLVEDERE 4*

Локација: Хотелот е лоциран во областа Св. Стефан, на 4 км од Охрид и на 100м од Охридското крајбрежје. Сместување: Собите се опремени со клима […]

Read More

Hotel Drim 4*

Сместен на самиот брег од Охридското езеро и реката Црни Дрим, во срцето на градот Струга, Хотел Дрим располага со 196 стилски уредени соби и […]

Read More

Hotel International 4*

Цените се по СОБА на ден Хотел Интернационал – Охрид соба сместување услуга појадок Двокреветна стандард 2 лица 50 € Трокреветна стандард 3 лица 60 […]

Read More

Hotel Inex Olgica 5*

Хотел Инекс Олгица  – Охрид соба сместување услуга појадок Еднокреветна 1 лице 61 € Двокреветна 2 лица 47 €  по лице Јуниор апартман 2 возрасни+ […]

Read More

Hotel Filip 4*

Цените се по ЛИЦЕ на ден Хотел Филип – Охрид соба сместување услуга 01.07 – 31.08.2020 појадок појадок / мин. 5 дена престој Еднокреветна стандард […]

Read More

Hotel Sileks 4*

Цените се по ЛИЦЕ на ден Хотел Силекс – Охрид соба сместување услуга појадок полупансион Двокреветна стандард 2 лица 25 € по лице 30 € […]

Read More

Hotel Park Lake 4*

Цените се по ЛИЦЕ на ден Хотел Парк – Охрид соба сместување услуга појадок 15.06-31.08.2020 буџет соба поглед назад поглед страничен поглед напред Еднокреветна стандард […]

Read More

Laki Hotel & Spa 4*

Хотел Лаки Спа – Охрид соба сместување услуга 01.06 -01.10.2020 појадок полупансион се вклучено Еднокреветна стандард 1 лице 65 € по лице 75 € по […]

Read More